Rolety kontra zaluzje

Rolety kontra zaluzje

W dzisiejszych czasach wiele osób chce, by ich domy mają być zaizolowane w jak największym stopniu. To ma jeden wielki powód i że są pieniądze , kiedy oszczędzać energię w domu izolowanym nie musiał spędził dużo pieniędzy na rachunki za energię. Istnieje kilka pomiarów, które można podjąć, aby ocieplić swój dom, jeden z nich zmienia swoje zabiegi okna. Zabiegi mówisz okno? Tak, po energooszczędne okna leczenia pomogą Twojego domu izolujemy. rolety okienne Honeycomb to zabiegi, które są skuteczne i piękne energii też!

Jak to rolety plaster miodu są energooszczędne?

Istnieją dwie cechy plastra miodu, który odpowie na to pytanie: grubość i wygląd. Pozwól mi wyjaśnić, grubość, jak każdy inny ślepy ślepego plastra miodu można filtrować światło przychodzące. Żaluzje te można to zrobić, ponieważ można ustawić filtr samodzielnie. Są one dostępne w pojedynczych, podwójnych lub potrójnych plastrach i poziomu grubość wzrasta z nich wybrać. Jeśli masz okna, które są dziesięć lat lepiej jest iść z potrójnymi żaluzji komórek plastra miodu. Żaluzje te izolują pokój trzy razy lepiej niż pojedynczy plaster miodu będzie. Jedna strona notatka jest, że jak więcej komórek wziąć jak cięższe niewidomych będzie. Więc jeśli masz bardzo duże okno najlepszym rozwiązaniem jest, aby przejść z plastra miodu jedna lub dwie komórki.

Drugą cechą jest konstrukcja. Obok oszałamiającym wyglądem konstrukcja plastra miodu jest bardzo funkcjonalny. Uwięzienia powietrza w komórkach plastra miodu zwiększa się izolację. Znowu potrójne plastra miodu komórka izolują lepiej, ponieważ istnieją dwie komórki bardziej dla powietrza uwięzione w strukturze plastra miodu niż pojedyncza komórka niewidomych.

Estetyczne funkcji.

Projektanci wnętrz nie kochają komorowego za ich efektywności energetycznej, ale za to jest estetyczny wygląd i funkcjonalność.
Wpis zawdzięczamy

Related Posts