Jakie rolety sa nalepsze

Jakie rolety sa nalepsze

Kilka innych warunków może top zagrożenia dla zdrowia wysokiego pressure.Known krwi jako "cichy zabójca" HBP lub nadciśnienie ma żadnych zewnętrznych objawów aż do ważnego wydarzenia, takie jak zawał serca occurs.HBP zabija 50.000 Amerykanów każdego roku i przyczynia się do innego 300.000 według American Heart Association.

Ryzyko związane z wysokim ciśnieniem krwi są zbyt niebezpieczne, aby zignorować.

Po pierwsze, co to jest ciśnienie krwi? Ciśnienie krwi to siła wywierana na ścianki naczynia krwionośnego, gdy naczynia krwionośne serca pumps.Healthy są elastyczne i mogą rozszerzać się i kurczyć, aby efektywnie zarządzać wysokie ciśnienie, gdy pompa serca, a niższe ciśnienie kiedy relaksuje.

Istnieje wiele przyczyn wysokiego ciśnienia krwi, ale podstawy są, że naczynia krwionośne stają się sztywne lub utwardzone i nie może rozszerzać się i kurczyć jak kiedyś mogłem. Ponadto, zatory mogą wystąpić w którym tłuszcze zostały zaabsorbowane przez uszkodzonych komórek tworzących płytkę nazębną w ściankach tętnic.

Warunki te powodują, że serca do pompowania trudniejsze, gdyż teraz musi poruszać się krew przez naczynia z mniejszym diameter.This tworzy większą presję na ścianach naczyń i to wysokie ciśnienie krwi.

Więc jakie są zagrożenia związane z nadciśnieniem? Są ogromne!

Pomyśl o it.We're mówić o systemie dystrybucji dla blood.Blood dostarcza składniki odżywcze i tlen do wszystkich narządów w naszym żywotnym body.When, że system dystrybucji jest uszkodzony te narządy są powoli z głodu.

Ogólnie rzecz biorąc, cztery narządy, które są najbardziej dotknięte przez HBP to serce, mózg, nerki i oczy.

Oto krótka lista niebezpieczeństw powodowanych przez warunek:

Atak serca

Zastoinowej niewydolności serca

Wpis zawdzięczamy

Related Posts