Jakie rolety wyrozniamy

Często widzę pisarzy internetowych publikowanie artykułów z jakiejś firmy, produktu, zdarzenia lub historii osobowości. Zwykle te teksty wydają się być bardziej akademickie, a nie komercyjnych. Innymi słowy, są one przeznaczone do informowania opinii publicznej. Ale może te artykuły pomóc sprzedać więcej produktów i usług w sposób pośredni?

Zanim przejdziemy do odpowiedzi, spróbujmy zrozumieć, jak działa proces sprzedaży w Internecie. Proces zaczyna się od przyciągnięcia docelowej z dobrą treścią. Zwiedzający internetowej sprawia, że ??wyszukiwanie w wyszukiwarce, a znajdzie się artykuł. On myśli, że może istnieć coś ciekawego lub wartościowym w artykule, więc on kliknie na link i odwiedza stronę internetową. Następnie odczytuje całą stronę (zakładając, że artykuł jest wystarczająco interesująca) i przybywa na polu autora. Na tym etapie, musi kliknąć link, aby wylądować na stronie sprzedaży. Jeśli ufa pisarza wystarczy, że dokona zakupu, a sprzedaż została zakończona.

Należy zauważyć, że proces sprzedaży rozpoczyna użytkownik internetowej już teraz ma zamiar coś kupić. Teraz co zrobić, jeśli użytkownik jest po prostu szukasz więcej informacji? Na przykład, może chcesz dowiedzieć się więcej o historii konkursu wyścigów konnych. I historyczna oparta na artykule pojawia się w wynikach wyszukiwania. Po przeczytaniu tego artykułu, myślisz, że coś kupić? Nie jest to niemożliwe, ale jest to mało prawdopodobne.

Dlatego ważne jest dla marketerów artykuł wiedzieć, co pisać w swoich artykułach. Nie tylko dostarczają informacji na ślepo. Jeśli twoim celem jest, aby zwiększyć sprzedaż w Internecie, a następnie skupić się na generowaniu treści, które będą płacić. Na przykład, jeśli naprawdę chcesz pisać artykuły na podstawie historycznych lub naukowych, należy wytrawić się lekcje w treści. W ten sposób czytelnik myśli "hej, nie jest czymś , co można dowiedzieć się tutaj. Może to coś więcej na stronie internetowej autora." Więc on kliknie link i kończy się na stronie sprzedaży. Teraz masz prawdziwe potencjalnego klienta na swojej stronie, i szansę, aby sprzedaż.

Alternatywnie, można zatrzymać dostarczanie informacji po prostu ze względu na publikację informacji. Napisz do konkretnych celów w umyśle. Jeśli chcesz, aby ustanowić siebie jako eksperta, dzielić się swoimi tajemnic handlowych. Jeśli chcesz promować konkretnych produktów, pisać recenzje produktów. Są to wszystkie artykuły, które pomogą przynieść większą sprzedaż.

Chcesz dowiedzieć się, jak dostać się do góry Google korzystasz z art Marketing? Mam narzędzi, wiedzy i zasobów, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele ruchu i dochodach.

Dołącz do biuletynu marketingowego artykuł Darren Chow.

Wpis zawdzięczamy

Related Posts