Rolety w jaskrawych kolorach - czy warto kupowac

Rolety w jaskrawych kolorach - czy warto kupowac

Kapsaicyna powoduje pieczenie i uczucie kłucia, gdy spożywane, wdychane lub gdy przenika przez skórę.

W 1980 roku produkuje zaczęli używać ostra papryka, aby gaz pieprzowy w zalegalizowanej broń nieśmiercionośna. Organy ścigania zaczęły rozpoznawać gaz pieprzowy jako broń nieśmiercionośna zdolnego obezwładniające podejrzanego. Pierwsze udokumentowane użycie cywilnej przyszedł kiedy USPS rozpoczęła wydawanie listonosz pojemniki z gazem pieprzowym do obrony przed psami i innymi zwierzętami.

W 1987 roku została ona formalnie zatwierdzona przez FBI iw ciągu 4 lat był w powszechnym użyciu w organy ścigania w całym kraju. Jeśli chodzi o użytku cywilnego, nie wszystkie marki i rodzaje pieprzu spraye są uważane za legalne. Niektóre kraje i miasta ograniczyć lub nawet zakazać go wprost do użytku cywilnego.

Więc gaz pieprzowy ewoluowała od szczątkowej taktyki Azteków w płonących papryki, do bardziej dyskretny metody metsubishi Ninja jest, do masowej produkcji kanistrów aerozolowych dzisiaj. Nawet tak zaawansowanych technologii, a przez człowieka substancje chemiczne zostały użyte do samoobrony, ale nie były w stanie poprawić na sprawdzone metody natury samoobrony; ostra papryka chili.

Lou Nemeth jest właścicielem Apex Samoobrony Products, strony internetowej, która dostarcza informacji i produktów związanych z samoobrony i bezpieczeństwa w domu. Pisał artykuły i dał prezentacje na temat licznych zagadnień bezpieczeństwa i bezpieczeństwa, w tym; bezpieczeństwo wewnętrzne, systemy nadzoru, kobiet samoobrony, zapobieganie rzepaku, bezpieczeństwo rodziny, zapobiegania włamania, carjacking produkty obronne zapobiegania i samodzielne.

Aby skontaktować się z nim w odniesieniu do wystąpień, zakup sprzętu nadzoru, produkty samoobrony, aby kupić gaz pieprzowy, paralizatorów, lub uzyskać więcej informacji, odwiedź Produkty Apex samoobrony

Wpis zawdzięczamy

Related Posts