Rolety we wzorki - hit czy kit

Rolety we wzorki - hit czy kit

Corsonem i R .W. Stoughton. CS Nazwa pochodzi od pierwszych liter ich nazwisk. Gaz CS był używany przez żołnierzy amerykańskich w celu przepłukania Viet-Cong z ich tuneli podczas wojny w Wietnamie.

CS stała się najpowszechniej stosowanym gazem łza ze względu na jego skuteczność i postrzegany brak toksyczności w porównaniu z innymi środkami sztucznymi chemicznych. CS reaguje z wilgocią lub potu na skórze i powoduje intensywne pieczenie. Efekty obejmują; łzawienie oczu, kaszel, wydzielanie śluzu z nosa, dezorientacja, zawroty głowy, trudności z oddychaniem i pieczenie w gardle i nosie. W wysokich stężeniach również powoduje intensywne kaszel i wymioty. Skutki CS zwykle ścierają się w ciągu kilku minut. Jednak w ostatnich latach, a dalsze badania zostały zrobione, zostało ustalone, że CS jest rakotwórcza podobnie CN i inne spraye obronnych człowieka.

CS jest około dziesięć razy silniejszy niż CN i są bardziej skuteczne przeciwko na pijaków, narkomanów, lub osób o wysokiej tolerancji bólu. Jednakże, może to trwać do trzydziestu sekund, aby wejść w życie, jeśli nie rozpylany bezpośrednio do oczu.

CS i CN nie zanikła popularność jako samodzielnej obrony sprayu dla ogółu społeczeństwa. OC jest ogólnie uważane za lepsze rozwiązanie. OC prace natryskowe szybciej pieprz i rozprasza, nie ma długoterminowe skutki zdrowotne, a jest naturalnym związkiem wykonane z papryki.

OC Pepper Spray

Kajenn, jalapenos, habaneros, dzwon, duch inne ostra papryka są owoce z rodziny roślin Capsicum. Cechą charakterystyczną o Capsicum owoców jest upał produkują. Powodem, dla którego niektóre papryki są cieplejsze niż w innych jest kwota "składnik aktywny" zawartego w pieprzu. Aktywnym składnikiem papryki Capsicum to naturalna substancja chemiczna o nazwie kapsaicyna. papryka mają prawie żadnego kapsaicynę podczas papryki duchów mają dużą kwotę.
Wpis zawdzięczamy

Related Posts