Na czym montuje sie rolety

Na czym montuje sie rolety

Wnosząc w żywieniu, akupunktura, znajomość ziół i inne praktyki wykonujemy zdrowotnej pełniejsza, bardziej skuteczne i bardziej przystępne.

źródła:

[1] Adams KM i in. edukacji żywieniowej w amerykańskich szkołach medycznych: najnowsza aktualizacja sondażu krajowym. Acad Med. 2010 wrzesień; 85 (9): 1537/42. doi: 10,1097 / ACM.0b013e3181eab71b.

[2] D. Newman diety śródziemnomorskiej w porównaniu pigułki cholesterolu - mamy zwycięzcę. Huffington Post, październik, 2013.

[3] K. Fish oil Jade bardziej skuteczne niż niektóre leki przeciwdepresyjne. Egzaminator, lipiec, 2011.

[4] Klein G i in. Skuteczność i tolerancja kombinacji enzymów doustnego w bolesnej choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego. Podwójnie ślepe, randomizowane badanie porównujące enzymy ustne z niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi. Clin Exp Rheumatol. 2006 Jan-Feb; 24 (1): 25-30.

O dr Michael Rosenbaum E, MD

Dr Michael E. Rosenbaum jest weteranem 35-lat i jest powszechnie uznawany pionierem w dziedzinie medycyny alternatywnej opieki zdrowotnej, żywieniowej i akupunktury medycznej. Jako jeden z najbardziej cenionych ekspertów amerykańskich w naturalnym zdrowia i uzdrowienia, Dr Rosenbaum został częstym wykładowcą profesjonalnych grup medycznych i brała udział w licznych telewizyjnych i radiowych talk show. Jest także cenionym członkiem Rady Doradczej Chlorella Sun, która pomaga kierować lekarza za innowacyjność produktów Sun Chlorella.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co świat medyczny brakuje? Pobierz nasz darmowy raport "Dlaczego nie mój lekarz mi to mówisz?" W tym sprawozdaniu otwarcia oczu, 5 pionierskie eksperci medycyny naturalnej ujawniają tajemnice odżywcze, które mogą zmienić swoje życie. Pobierz bezpłatny egzemplarz tutaj. Sun Chlorella USA oferuje najlepsze produkty jakości Chlorella dla anti-aging, utrzymanie wagi, energii, sercu, mózgu systemu, jak również ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie pokarmowego zarówno dla ludzi i zwierząt.Ponadto, na specjalne oferty, wiadomości i aktualizacje, śledź nas na Twitterze @sunchlorellausa lub " jak" nas na Facebooku na naszą stronę Sun Chlorella USA Facebooku.

Wpis zawdzięczamy

Related Posts