Ile kosztuje wyprodukowanie rolety

Ile kosztuje wyprodukowanie rolety

Niektóre szkoły medyczne - jak University of Arizona Szkoły Medycyny Integracyjnej - poszerzamy swoje kursy medyczne do spełnienia tego nowego rozumienia zdrowia. A niektóre firmy ubezpieczeniowe objęły niektóre terapie holistyczne, takie jak akupunktura.

Jednakże konwencjonalny lek w wielu aspektach, wydaje się również, aby jechać w przeciwnym kierunku.

W 2004 roku grupa naukowców z North Carolina University School of Nutrition 104 badanych uczelni medycznych, aby zobaczyć, ile obejmowało tematykę żywienia. W 2004 roku okazało się, że tylko 38% szkół uczy się 25 godzin zalecanych przez National Academy of Sciences.

Biorąc pod uwagę , jak ważne dla zdrowia jest odżywianie, 25 godzin jest marne w porównaniu do tego, co lekarze naprawdę potrzebne, aby służyć swoim pacjentom również.

Niestety, wyniki tego badania nie poprawia się w czasie. W 2010 roku ci sami naukowcy badanych 105 szkół medycznych. I tym razem okazało się liczby szkół spełniających powyższe zalecenie spadła - do zaledwie 28%. Również te Naukowcy odkryli mniej szkół medycznych badani w 2010 roku wymaga dedykowanego żywienia kurs w ramach swoich wymagań dyplomowych oraz średniej liczby godzin spędzonych każdy student studiuje żywienie spadła również. [1]

Przez nie nauki dużo o żywieniu, lekarze brakuje na kilka ważnych czynników w leczeniu. Dzięki rosnącej badań wiemy, w wielu przypadkach żywienie robi więcej dla swojego zdrowia niż medycyny. Oto tylko kilka przykładów ...

Garść orzechów dziennie robi znacznie więcej dobra dla serca niż statyny. [2]

Olej z ryb może zrobić więcej dla depresji niż wiele leków przeciwdepresyjnych; [3]

Oraz enzymy trawienne pokonał recepty przeciwzapalne na bóle stawów i mięśni problemów. [4]

Ale mimo tych dowodów, jeśli lekarze chcą zagłębić się w żywieniu w jakikolwiek sensowny sposób, że mają się uczyć o tym w swoim czasie.
Wpis zawdzięczamy

Related Posts